Beck Reisen zájezdy

 

Beck Reisen je cestovní kancelář z již vybudovanou tradicí, která pořádá zájezdy do mnoha destinací. Jet můžete do zahraničí nebo zůstat i v ČR, kde má cestovní kancelář Beck Reisen naplánováno mnoho zajímavých výletů pro spestření všedního dne. Výlety jsou to poznávací, ale i jiné, například pro lenošivé klienty je tu možnost zcela vypnout a jen se válet celé dny u vody za krásného počasí.

Beck Reisen zájezdy můžeme rozdělit do několika destinací:

 

Beck Reisen zájezd do Německa

Zájezd do Německa skloubí výhody poznávacího i pobytového zájezdu. Součástí zájezdu je totiž návštěva Tropical Islands – největšího umělého exotického ráje v Evropě! V další dny se můžete těšit na návštěvy zajímavých měst: Berlína, Drážďan a Postupimy. Budete okouzleni přírodní rezervací Spreewald, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Těšte se na 5 nezapomenutelných dní!

 

Beck Reisen do Itálie

Čtyřdenní zájezd do Itálie si nesmí nechat ujít žádný milovník italských měst. Budete okouzleni nádhernými městy Gradem, Terstem a především Benátkami. Cestování je zajištěno moderními příjemnými autobusy s klimatizací. Noclehy jsou zamluveny v 3-hvězdičkových hotelích.

 

Beck Reisen zájezd do Itálie a do Rakouska

Tento pobytový 7-mi denní zájezd ocení všichni milovníci moře, nekonečných pláží a bezstarostného lenošení. Cílovým místem je známí středisko Lignano, které si jednoduše zamilujete. Cestou do Itálie je naplánován nocleh ve stylovém hotelu v rakouských Korutanech.

 

Beck Reisen zájezd do Francie a Lucemburska

V tomto 5-ti denním zájezdu detailně poznáte jedno z nejkrásnějších měst světa – Paříž. Budete uchváceni jeho dynamikou a množstvím paradoxů, na které budete narážet. Nenechte si ujít rozhled z Eiffelovy věže, nekonečné sbírky v muzeu Louvre, Vítězný oblouk, velkolepá katedrála Notre Dame a mnohé další.

Město Lucemburk, které kdysi sloužilo jako vojenská pevnost,  překvapí svou terénní členitostí a množství mostů. Mezi nejznámější turistické cíle patří  velkovévodský palác či náměstí Place dAmes.

 

Beck Reisen zájezd do Turecka

Osmidenní poznávací zájezd do jižního Turecka uspokojí i nejnáročnější klienty. Budete uchváceni tamějšími architektonickými skvosty a přírodními scenériemi. Navštívíte turistické lokality jako jsou Antalya – Myra – Fethiye -Dalyan – Kusadasi – Ephesus – Pamukkale – Hierapolis. Ubytování je zajištěno v luxusních 4-hvězdičkových hotelích.

Reference

Zájezd do Německa

Vážení přátelé z Beck Reisen.Srdečně Vás zdravím a zároveň děkuji za krásné zájezdy, které pořádáte. Nejen za zájezdy, ale hlavně za Vaše výrobky, co nabízíte. Jsou vynikající. Bez nich bych si nedovedla představit svoji domácnost.Chtěla bych také poděkovat těm, kteří nás u našeho zájezdu...

Turecko s Beckem

Vrátila jsem se 2.5.2010 ze zájezdu do jižního Turecka, organizovaného firmou Beck International. Ačkoliv jsem před tímto odjezdem měla smíšené pocity, pokud jde o serióznost takového zájezdu s ohledem na cestovní kanceláře a jejich činnost obecně, musím nejen poopravit svůj názor, ale děkuji...

Beck Reisen zájezd do Itálie

Chatka prostorná, čistá, málo světla v kuchyňském koutu, problém s moc měkkými matracemi a propadávajícími se kovovými rošty pod nimi. Na požádání nám byly rošty vyměněny za pevnější dřevěné lamelové. Je zde počítáno s ubytováním 6-ti lidí, i přesto, že je prostorná, 4 dospělí jsou...

Výlet do Prahy s Beck Reisen

Jsem po studiu a s moji babickou jsem se po premlouvani, ze nechce jet sama na vylet do Prahy na lode, vydala na zajezd s firmou Beck Reisen.Precetla jsem si par veci z internetu, abych se neco dozvedela.Jela jsem s velkymi obavami na zajezd s naslednym odpolednim programem.Musim se priznat...